Yazarak Para kazanın! Yazarlar için yeni kazanç kapısı: Yazartayfasi.com

Bir çok kişiden yazı ve makale yazarak nasıl para kazanabilirim türünde mail alıyordum. Bu tarz ek gelir sağlamak isteyen arkadaşlar için hazırladığım bu projede içerik oluşturarak ek gelir kazanabilmenizi sağlayacağım.

Site: http://yazartayfasi.com

Basit arayüzü ile her gün istediğiniz kadar içerik oluşturabileceksiniz. İçerikleriniz ihtiyacı olan kişiler tarafından satın alınarak kullanılacak, sonucunda yazılarınız için belirleyeceğimiz ücret de sizin hesabınızda birikecek. Ayın belli günlerinde bu kazancınız size paypal yada banka yolu ile gönderilecek.

Bu sistemin diğer sitelerden farkı APİ sistemine sahip olması. Bu sayede siteler tarafından kullanılarak kolayca içeriklerinizi satın alabilecekler. Şuanda wordpress eklentisi tamamlandı, test sonrası yayına alınacak!

Bu siteyi kullanan arkadaşların içeriklerini kuaza.com sitesi olarak da kullanacağız, yani yazdığınız içeriklerden ve yazılardan para kazanabileceğinizi garanti ediyoruz.

Oluşturduğunuz içeriklerden kazanacağınız paranın sınırı yok ancak yinede standart olması açısından yazdığınız her 100 kelime den 1 ila 2 TL arasında bir kazancınız olacak. Yani yazacağınız 300 kelimelik bir yazıdan 3 TL de kazanabilirsiniz 6 TL de. Bu yazının kalitesine göre editörlerimiz tarafından yazınıza vereceği teklife göre değişecektir.

İlerleyen bir kaç hafta içerisinde sipariş özelliği de aktif olacak ve insanların vereceği siparişleri isteyen yazar arkadaşımız iş olarak alarak teslim edeceklerdir, buda siparişe göre kolay ve hızlı para kazanmanıza olanak sağlayacak.

Sistem üzerinde satın alma özelliği aktif, şimdi başlarsanız hemen para kazanmaya ve ek gelir sağlamaya başlayabilirsiniz.

Kazanacağınız parayı ayın belli bir günü belirteceğiniz hesaba göndereceğiz, bu konuda yakında kullanım koşulları ve gizlilik sayfalarımız hazırlanarak sizlere sunulacaktır.

Sistem beta/test sürecindedir, gördüğünüz hataları bize iletirseniz geliştirme aşamasında çok yardımcı olursunuz. Şimdiden herkese hayırlı olması dileği ile, yazın yazdığınız kadar kazanın..

Bir Cevap Yazın