Düşüncelerim

Haber var, tuzak yok: Teşekkürler ntv.com.tr

İnternet dünyası büyüdükçe büyüyor artık haberleri internetden takip eder olduk. Öyleki bunu fırsat bilen kan emici yaratıklar resmen insanların merak zafını kullanarak rant ve bu isden çok büyük paralar kazanıyorlar. Hatda bir dönem habertürk sitesi ile ilgili bir blog yazısını yazmıştım (eski sitedeyken, silindi şimdi). Resmi karartıyorlar, başlık net değil, insanı meraklandıracak başlıklar atıyorlar ve konuya girince aynı paragrafı 3 paragraf şeklinde farklı varyasyonları ile yayınlıyorlardı.

Bugün takip etmek için ntv.com.tr sitesine girdiğimde bu başlığı gördüm. Yapanın, düşünenin, on ayak olanın ellerinden öpmek lazım. Umarım temiz haber, net haber, açık haber ve insanları aptal yerine koymayan bir yönetim tarzı ile devam ederler. Bu olduğu sürece kendilerine desteğimiz tam. İnsanları aptal yerine koyanlardan ve bu sayede büyüyüp rant elde edenleride umarım yerin dibinde hak ettikleri yerde görürüz.

Bu karalama kampanyası değildir, gerçeklerdir, lütfen yanlış anlaşılma olmasın..

Teşekkürler.

Selçuk Kılıç

Hayat çok kısa, bu yüzden sığdırabileceğiniz kadar hayal kurup onlara göre yaşamasını iyi bilmek lazım. Fazla hayallere kapılıp gerçekleşmediğinde kafayı sıyırabilir, başka taraflara savrulabilirsiniz.. İmkanınız varken, yanınızda size değer verenlere onlarında hayatınızın bir parçası olduğunu hatırlatın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu