Düşüncelerim

Interstellar (Yıldızlararası) 2014 filmine atıf

Dun gece izledim, film resmen basyapit. Uzun yillar okullarda ders niteliginde bile gosterilebilir. Ama gelin gorunki bizim insanimiz filmleri g*tuyle izliyor. 20 dakika sonra filmi kapattim diye yorumlar atilinca dayanamadim arkadaslarin magarada yasadiklarini bir nebze olsun yuzlerine vurmak istedim.

Bastan sona akiciligi ve ozellikle surukleyiciligiyle insani icine ceken kurgusuyla, kamerasiyla sesiyle, oyunculuklariyla harikalar yaratmislar, adamlar daha ne yapsin ? izleyin bu filmi, izlettirin. Hatda ogretmenseniz, okulda izlettirin cocuklara, Albert Einstein ‘in izafiye, zaman, uzay teorilerini o kadar guzel islemisler, filme yansitmislarki anlamamak icin cok kucuk olmak lazim :) Kafaniz karisabilir, bazen yok olmaz oyle bisey de diyebilirsiniz. Olur olur bal gibi olur..

Selçuk Kılıç

Hayat çok kısa, bu yüzden sığdırabileceğiniz kadar hayal kurup onlara göre yaşamasını iyi bilmek lazım. Fazla hayallere kapılıp gerçekleşmediğinde kafayı sıyırabilir, başka taraflara savrulabilirsiniz.. İmkanınız varken, yanınızda size değer verenlere onlarında hayatınızın bir parçası olduğunu hatırlatın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu