SEO ya da dijital pazarlama ile ilgiliyseniz bu konferansı kaçırmayın! Her yıl Zeo Agency tarafından düzenlenen ve bu yıl oldukça geniş bir katılımla gerçekleştirilmesi planlanan Digitalzone’17 konferansına sayılı günler kaldı. Çok sayıda yabancı konuşmacının söz alarak deneyimlerini ve uyguladıkları taktikleri katılımcılara aktaracağı konferans İstanbul’da yapılacak. Bu sene Türkçe mütercim tercüman desteği ile yapılacak olan Digitalzone konferansına Hilton İstanbul Bomonti Hotel ev sahipliği yapacak.

Geçtiğimiz senelerde SEO odaklı olarak gerçekleştirilen Digitalzone bu sene çok daha zengin bir içerikle hayata geçiriliyor. Bu yıl dijital pazarlama alanında da en önemli ve en güncel konuların tartışılacağı etkinlikte dünyaca ünlü konferanslarda konuşan isimler söz alacak. Dünyanın pek çok farklı ülkesinden konferans için Türkiye’ye gelmeye hazırlanan isimler arasında Cindy Krum, Emily Grossman, Kaspar Szymanski, Michal Magdziarz, Millie Ismail, Samuel Scott, Judith Lewis, Maged Mostafa ve Gerard Compte de bulunuyor.

Digitalzone’17 Konferansında Ele Alınacak Konular

20 ve 21 Ekim 2017 tarihinde düzenlenecek olan konferans içerik üretimi, mobil deneyimini yeniden tasarlamak, Google cezaları ve kaçınma yöntemleri, veri odaklı teklifleme, daha iyi bir optimizasyon için gerekenler gibi son derece önemli konuların mercek altına alınacağı bir etkinlik olacak. Etkinlikte ad blockerların geleceği, mobil arama dünyasının geleceği gibi konular da masaya yatırılacak. Dolayısıyla yakın gelecekte bilişim dünyasının nasıl bir seyir izleyeceğine dair önemli ipuçları da ortaya çıkmış olacak.

Konferansa katılım için profesyonel SEO uzmanı ya da dijital pazarlama uzmanı olmak gerekmiyor. Bu alanda kariyer hedefi olanların da meseli deneyim kazanmak ve sektör gündemine hakim olmak için etkinliğe katılması mümkün olabiliyor. Dünyanın en önemli konferanslarında söz alan isimlerin deneyimlerini kendi ağızlarından dinlemek isteyenler rotasını Digitalzone’17 konferansına çevirmesi gerekiyor.

Çok sayıda yabancı konuşmacının yanı sıra 800’den fazla üst düzey dijital pazarlama uzmanının da katılacağı etkinlik için geri sayım başladı. Etkinlikte yer alarak bu eşsiz deneyimi yaşamak isteyenlerin hemen yerini ayırtması gerekiyor. Rezervasyon işlemi internet üzerinden online olarak yapılabiliyor. 2 gün sürecek olan konferansın sadece 1 gününe katılım da mümkün.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.