Kurban bayramı tatilinde evde oturanlardan iseniz keyifli zaman geçirmenize yardımcı olacak en iyi filmleri içeriğimizden bulabilirsiniz.

Benzer içerikler

Ramazan Bayramı Tatilinde İzlenebilecek Filmler

Kurban bayramı tatilinin 9 gün olması nedeniyle tatilcilerin çoğu kendini tatil yerlerine attı. Plan yapamayan veya tatile gidemeyenler ise evlerinde zaman geçiriyor. 9 günlük bayram tatilini daha eğlenceli bir hale getirmek için özellikle İstanbul’da olanlar şehrin boşluğundan ve sakinliğinden yararlanıp geziyor. Dışarı çıkmak istemeyenler için ise evde yapılacak en güzel aktivitelerden biri film izlemektir. Bayram tatilini evde geçirenlerin keyifli vakit yaşayabilmesi için bayram tatilinden izlenebilecek en iyi filmleri sizler için derledik.

Bayram Tatilinde İzlenebilecek En İyi Filmler

MIDNIGHT IN PARIS (2011)

Size önereceğimiz filmler arasında belki de en naif ve duygu dolu filmlerin başında gelen Midnight in Paris (Paris’te Gece Yarısı) filmi 20.yüzyıl edebiyat ve sanatının izlerini taşıyor. Romantik komedi türünde olan filmin konusu ise evlenmek üzere olan Amerika’lı bir çiftin Paris’te yaşadığı olayları ele alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Owen Wilson, Rachel McAdams, Marion Cotillard, Kathy Bates, Adrien Brody, Carla Bruni ve Michael Sheen yer alıyor.

MIDNIGHT IN PARIS 2011 717x1024 Bayram Tatilinde İzlenebilecek En İyi Filmler Film Önerileri  izlenmesi gereken filmler film önerileri 2018 film önerileri film arşivi en iyi filmler listesi imdb en güzel filmler efsane filmler listesi Bayram Tatilinde İzlenebilecek En İyi Filmler 2018 en iyi filmler
MIDNIGHT IN PARIS (2011)

50 FIRST DATES (2004)

En iyi filmler arasında bir klasik haline gelen ve hikayesi ile herkesi etkileyen 50 İlk Öpücük filmi duygusal bir aşk hikayesini ele alıyor. Hawaii’de geçen filmde Henry ve Lucy’nin hikayesi ele alınıyor. Lucy hastalığı nedeniyle her gün bir önceki günü hatırlamadan hayata sıfırdan başlıyor. Henry ise yılmadan her gün Lucy’e aşık oluyor. Henry kendini Lucy’e hatırlatmak için her geçen gün yılmadan mücadele vermeye devam ediyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Adam Sandler, Drew Barrymore, Rob Schneide gibi başarılı isimler yer alıyor.

50 FIRST DATES 2004 Bayram Tatilinde İzlenebilecek En İyi Filmler Film Önerileri  izlenmesi gereken filmler film önerileri 2018 film önerileri film arşivi en iyi filmler listesi imdb en güzel filmler efsane filmler listesi Bayram Tatilinde İzlenebilecek En İyi Filmler 2018 en iyi filmler
50 FIRST DATES (2004)

INTO THE WILD (2007)

Aynı isimli bir kitaptan uyarlanmış ve gerçek bir hikayeyi anlatan filmde metropolitan hayattan doğa ve vahşi hayata dönen bir gencin maceraları ele alınıyor. Filmin seyirciden oldukça yüksek puan alması ve konusunun oldukça etkileyici olması unutulmaz filmler arasında yer almasını sağlıyor. Christoper isimli genç adamın tüm maddi varlığını hayır kuruşuluna bağışlayıp sadece sırt çantası ile açıldığı yeni hayatı ele alan filmin oyuncu kadrosunda Emile Hirsch, Marcia Gay Harden, William Hurt başarılı oyuncular yer alıyor.

INTO THE WILD 2007 538x1024 Bayram Tatilinde İzlenebilecek En İyi Filmler Film Önerileri  izlenmesi gereken filmler film önerileri 2018 film önerileri film arşivi en iyi filmler listesi imdb en güzel filmler efsane filmler listesi Bayram Tatilinde İzlenebilecek En İyi Filmler 2018 en iyi filmler
INTO THE WILD (2007)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.