Samsung Galaxy S8 Konusunda Sızıntı İstemiyor

Samsung firması Galaxy Note 7 sonrasında çok büyük yara aldı. Hem parasal anlamda hem de tüketicilerin güveni anlamında büyük kayıplar yaşadı.

Benzer içerikler

Samsung Galaxy S8 S Pen Desteği ile Gelebilir

Samsung Galaxy S8 ile Kötü İzleri Silmeyi Planlıyor

Google Play Müzik, Galaxy S8’e Bixby’e Entegre Olarak Geliyor

Galaxy S8 ve S8+ Modellerinde Kullanılan Duvar Kağıtlarını İndirin

Galaxy S8 Modelleri Eğimli Ekranla Gelebilir

Güney Koreli teknoloji devi 2017 yılında itibarını tekrardan toparlamak istiyor. Bu yüzden firma gelecek yıl çıkartacağı Galaxy S8 konusunda büyük titizlikle çalışıyor.

PhoneArena sitesinin haberine göre Samsung firması yeni üreteceği amiral gemisi modelini üretecek olan üçüncü parti tedarikçilerinden ve çalışanlarından Galaxy S8 hakkında olabilecek sızıntıları önlemelerini istedi.

Herhangi bir sızıntı olmaması durumunda ortaklıkların bile bozulabileceğini ve güven kaybının yaşanabileceğinin altını çizen firma bu konuda bir nevi tedarikçilerini ve çalışanlarını tehdit etmiş oldu.

Güney Koreli firmanın Galaxy S8 tanıtımında herkesi şaşırtmak istediği belirtiliyor. Yeni amiral gemisinde özellikle tasarım anlamında büyük değişiklikler bekleniyor. Cihazın çerçevesiz ekran ile gelmesi muhtemel. Ayrıca kulaklık girişinin kaldırılıp USB Tip-C üzerinden ses bağlantısı yapılması bekleniyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.