Malatya Uluslararası Film Festivali 2

Bu yıl Malatya büyük Şehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda düzenlenen 6. Uluslararası film festivali, 6-12 kasım tarihleri arasında yapılacaktır.

Bu festivalde Dünya ve Türkiye sinemasının yeni örneklerinden, pek çok ödüllü filme, belgesellerden kısa filmlere, engelliler için sesli betimlenmiş filmlerden, çocuk filmlerine kadar, pek çok önemli film, gösterimde yer alacaktır. Filmlerin, yönetmenlerinin ve oyuncularının da katılım sağladığı festivalde, film sonrası söyleşiler, sergi ve atölyeler de büyük ilgi görmektedir. Bu film festivali sinema severlere, son iki yılın en yeni filmlerinden başlayarak, dünya festivallerinde ödül kazanmış filmler, seyirciler tarafından büyük ilgi gören filmler, usta yönetmenleri son filmleri ve genç yeteneklerin ilk filmleri olmak üzere, geniş bir yelpazede seçenekler sunmaktadır.

malatya uluslararasi film festivali basladi 4078557 7402 o Malatya Uluslararası Film Festivali Güncel haberler  malatya uluslararası film festivali malatya uluslararası malatya film festivali festival

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.