Hızlı ve Öfkeli 8’in Vizyona Giriş Tarihi Belirlendi 3

Bir kaç hafta önce serinin 7.si vizyona girmiş olan Hızlı ve Öfkeli filminin 8.sinin vizyona giriş tarihi belli oldu. Filmin başrol oyuncusu olan Vin Diesel, serinin 8. filminin tarihini bir şov programında net olarak belirtti .

Benzer içerikler

MacGyver, James Wan’la Dönüyor

Wiz Khalifa – See You Again ft. Charlie Puth

Kısa Anlamlı Sözler – Anlamlı Kısa Sözler, Resimli Anlamlı Sözler

Hızlı ve Öfkeli serisinin başrol oyuncusu olan Vin Diesel, serinin 8. filminin vizyona gireceğini belirtmişti. Hayranlarının büyük bir heyecan yaşamasını sağlayan Diesel, ayrıca filmin 14 Nisan 2017’de vizyona gireceğini duyurdu.

hizli ve ofkeli 8 in vizyona giris tarihi belli oldu 705x290 Hızlı ve Öfkeli 8’in Vizyona Giriş Tarihi Belirlendi Sinema dunyası  Hızlı ve Öfkeli 8 Fast and Furious 8

Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli 8’in New York’ta çekileceğini ve Kurt Russell’ın da bu filmde yer alacağını belirtti.

131 Hızlı ve Öfkeli 8’in Vizyona Giriş Tarihi Belirlendi Sinema dunyası  Hızlı ve Öfkeli 8 Fast and Furious 8

Bu açıklamalarından sonra filmin resmi Twitter sayfasından da Hızlı ve Öfkeli 8’in 14 Nisan 2017’de vizyona gireceği duyuruldu.

5 YORUMLAR

  1. Bu arkadaşın yazılarını yakından takip ediyorum.Gerçekten inanılmaz,harika ben hayatımda böyle birşey görmedim.Tam okurken sandalyeden düştüm.

  2. Bırakın böyle gavur icatlarını.Bizde yakın zamanda film çekeceğiz.Adıda “İmanlı ve Öfkeli” olacak.Böyle film mi olur besmelesiz başlıyor.Tövbe tövbe

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.