James bond - Spectre hazırlıkları başladı 1

İngilizlerin kutsal ve kusursuz ajanı James bond, serinin yeni filmi ile vizyona girecekler arasına katılıyor. James bond – Spectre adıyla çıkacak olan filmin Türkçe karşılığı ve anlamı nedir bilmiyorum ama James bond – Hayalet olabileceğini düşünüyorum. Filmden bir kaç karede internetde dolaşmaya başladı bile.

Benzer içerikler

James bond – Spectre Fragman izle

Şuanda çekimlerine Avusturyada devam eden james bond ekibi yakında yeni sahneler için avrupaya dönecek. Karizmatik ingiliz Daniel Craig‘in başrolde oynayacağı yeni james bond filminin oyuncuları arasında Christoph Waltz, Naomi Harris, Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Dave Bautista, Monica Bellucci, Andrew Scott and Léa Seydouxare yer alıyor. Yönetmenliğini ise Sam Mendes üstlenmiş.

Screen Shot 2015 02 12 at 09 James bond   Spectre hazırlıkları başladı Sinema dunyası  Spectre Sam Mendes Ralph Fiennes Naomi Harris Monica Bellucci Léa Seydouxar James bond   Spectre James bond   Hayalet James bond Hayalet Dave Bautista Daniel Craig Christoph Waltz Ben Whishaw Andrew Scott
James Bond – Spectre – Screen-Shot-2015-02-12-at-09.00.20

 

Konusu hakkında çok fazla fikrim yok ancak aksiyon dolu araba takip sahneleri, dram yüklü anlar bizi bekliyor olabilir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.