Saf Android olarak hazırlanan ve hızlı güncelleme alan Android One İşletim Sistemi General Mobile 4G serisi ile artık tam anlamıyla Türkiye Pazarında da satışa sunulmuş oldu.

Benzer içerikler

OnePlus 3 ve 3T, Android 7.1.1 Güncellemesini Sonunda Alıyor

Japonya’nın İlk Android One Telefonu Sharp’tan

Android studio: iki parmak hareketi ile Textview yazı büyüt ve küçült

Snoopza ile gizliliği ortadan kaldırın – Android telefonlar için casus uygulaması

Android Cihazınız Hakkında Her Şeyi Biliyor musunuz?

Android Güncellemelerini ilk olarak alması ile ünlü olan Android One İşletim Sistemi kullanılan General Mobile 4G serisi geçtiğimiz gün yapılan Android Day Etkinliğinde resmi olarak tanıtıldı.

Bu tanıtım sonrasında Android One İşletim Sistemi ülkemizde ilk olarak General Mobile 4G Modeli ile satışa sunulmuş oldu.

 

Android One ve General Mobile 4G Türkiye Pazarına Çıkıyor Android One ve General Mobile 4G Türkiye Pazarına Çıkıyor Teknoloji haberleri  GM 4G General Mobile 4G Satışı General Mobile 4G Android One
Android One ve General Mobile 4G Türkiye Pazarına Çıkıyor

General Mobile 4G Modeli Teknik Özellikleri

64 Bit destekli SnapDragon 410 serisi bir işlemci ailesine sahip olan GM 4G serisi 2 GB Ram Bellek ile kullanıcıları karşılayacak. Dâhili Depolama alanı olarak ise 16 GB’lık bir alan kullanması bekleniyor ama bu detay henüz tam netleşmiş değil.

5 İnç boyutunda HD Ekrana sahip olacak olan GM 4G serisi Corning Gorilla Glass 4 serisi cama, 13 MP arka ve 5 MP Ön Kameraya ve 4G-LTE desteğine sahip olacak.

699 TL gibi bir rakamdan satışa sunulması beklenilen General Mobile 4G serisini ülkemizde özellikle 4G İnternet Bağlantısının aktifleşmesine yakın diğer General Mobile serilerinden daha iyi satış rakamlarına ulaşması bekleniyor.

Android One ve General Mobile 4G Türkiye Pazarına Çıkıyor 1 Android One ve General Mobile 4G Türkiye Pazarına Çıkıyor Teknoloji haberleri  GM 4G General Mobile 4G Satışı General Mobile 4G Android One
Android One ve General Mobile 4G Türkiye Pazarına Çıkıyor

Ayrıca bu seri ile kullanılan Android One İşletim Sistemi sayesinde diğer serilerde olduğu gibi kullanıcılar aylarda Android Güncellemesi beklemeyeceği için Güncelleme Seven kullanıcıların da General Mobile 4G serisine yakın durması bekleniyor.

Bakalım ülkemizde oldukça iyi satış rakamlarına ulaşmayı başaran General Mobile firmasının bu serisi nasıl bir satış rakamına ulaşmayı başaracak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.