Asus ZenPower Taşınabilir Şarj Serisi Satışa Çıktı 3
Asus ZenPower Ürünü

Asus tarafından Asus ZenFone 2 serisi ile birlikte duyurulan Asus ZenPower Taşınabilir Şarj aleti Asus Store üzerinden Türkiye pazarında satışa sunuldu.

5.1 Volt – 2.4 Amper değerindeki bir çıkışa sahip olan ve 10.050 mAh’lik bir kapasite ile kullanıcı karşısına çıkan Asus ZenPower serisi 59 TL gibi oldukça rekabetçi bir fiyattan satışta.

Türkiye’de hızlı bir şekilde duyulan ve pazarda önemli bir yere sahip olmayı amaçlayan Asus Mobil Ürünleri içindeki en uygun fiyatlı ürün olan Asus ZenPower serisi Siyah, Gri, Kırmızı, Mavi ve Sarı renk seçenekleri ile Ücretsiz Kargo imkânıyla Asus Store üzerinden satışta.

Cihaza göre ortalama 2-3 kez Şarj İmkânı sunan Asus ZenPower serisi batarya değeri düşük modellerde 5-6 kez şarj imkanına bile sahip durumda.

Asus ZenPower Renkleri Asus ZenPower Taşınabilir Şarj Serisi Satışa Çıktı Teknoloji haberleri  ZenPower Taşınabilir Taşınabilir Şarj Asus ZenPower Taşınabilir ŞArj Asus ZenPower Satışı Asus ZenPower PowerBank Asus ZenPower İnceleme Asus ZenPower Fiyatı Asus ZenPower Asus Şarj
Asus ZenPower Renkleri

Ortalama 5 saatte %100 dolu konuma gelen ürünü günlerce yanınızda taşıyabilir, Akıllı Telefon, Tablet PC, Mp3 ve Mp4 Player ya da Fotoğraf Makinanızı şarj edebilirsiniz.

Şu aşamada Teknoloji Mağazaları yerine Asus Store sayfasından satışına başlanılan modelin Tanıtım amacıyla 59 TL’den satışa sunulduğu gelen haberler arasında.

Yani Asus ZenPower serisi ilerleyen günlerde küçük bir fiyat değişimine maruz kalabilir. Bu durumda üzülmemek için acilen sipariş vermenizi öneririz.

Bu arada 20 TL gibi bir fiyata Asus ZenPower Kılıfı alabilmeniz de mümkün. Cihazı hem farklı renklere sahipmiş gibi gösteren hem de dış darbelere karşı koruyan bu kılıflarda Asus ZenPower sitesinde satışa sunulmuş durumda.

Asus Zenpower 1024x1024 Asus ZenPower Taşınabilir Şarj Serisi Satışa Çıktı Teknoloji haberleri  ZenPower Taşınabilir Taşınabilir Şarj Asus ZenPower Taşınabilir ŞArj Asus ZenPower Satışı Asus ZenPower PowerBank Asus ZenPower İnceleme Asus ZenPower Fiyatı Asus ZenPower Asus Şarj
Asus Zenpower

Asus ZenPower Video İnceleme

Ürün hakkında görsel bir inceleme görmek isterseniz aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=Rfow5BGl9v4?rel=0&controls=0&showinfo=0

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.