Facebook Messenger İle Görüntülü Görüşme Devri 3
Facebook Messenger

Mobil Platformlarda kendini giderek geliştiren Facebook son olarak Mobil Mesajlaşma Uygulaması olan Facebook Messenger için Görüntülü Görüşme Özelliğini duyurdu.

Benzer içerikler

Facebook, Messenger da Reactions Özelliğini Deniyor

Telegram Yeni Özellikleri ile Geliyor

Messenger’a Sohbet Odaları Geliyor

Facebook Messenger Lite Sürümü Duyuruldu

Facebook Messenger ’a “Hikayeler” Özelliğini Getiriyor

İlk çıkış sürecinde gereken ilgiyi ve desteği görmeyen bu sebeple de Facebook tarafından Mesajlaşma için zorunlu olarak Mobil Cihazlara yüklenen Facebook Messenger yapılan düzenlemeler ile oldukça iyi bir hale gelmiş durumda.

Fotoğraf gönderme, Ses kaydı gönderme, Emoji gönderme gibi birçok ekleme yapılan Facebook Messenger Uygulaması Sesli ve Görüntülü Görüşme imkânı ile iyice güç kazanmaya başlamış durumda.

Hem iOS İşletim Sistemi hem de Android İşletim Sistemi üzerinden Facebook Messenger kullanan kullanıcılar uygulamayı en güncel sürüme yükselttikleri takdirde görüntülü görüşme yapabilecekler.

Facebook Görüntülü Görüşme Facebook Messenger İle Görüntülü Görüşme Devri Teknoloji haberleri  Facebook Messenger Sesli Görüşme Facebook Messenger Görüntülü Görüşme Facebook Messenger
Facebook Görüntülü Görüşme

Uygulamanın kullanımı ise oldukça basit.

Facebook Messenger kullanan herhangi bir kullanıcının üstüne bastığınızda açılacak olan Kamera Görseline tıklamanız yeterli.

Bundan sonra direkt olarak Facebook Messenger üzerinden Görüntülü Görüşme yapabiliyor olacaksınız.

Ancak Mobil İnternet Paketi kullananlar için WhatsApp Sesli Görüşme işleminde olduğu gibi yoğun bir veriş aktarımı olacağını baştan belirtelim.

Facebook Görnütülü Görüşme İmkanı Facebook Messenger İle Görüntülü Görüşme Devri Teknoloji haberleri  Facebook Messenger Sesli Görüşme Facebook Messenger Görüntülü Görüşme Facebook Messenger
Facebook Görnütülü Görüşme İmkanı

Görüntü Aktarımı yapacağınız için Wi-Fi ile bağlantı sağlamanız hem kopma yaşamamanız için önemli hem de bağlantı sırasında Mobil İnternete Paketini bitirmemek açısından gerekli bir işlem olacaktır.

Facebook Messenger Görüntülü Görüşme özelliği şu aşamada Türkiye’de de rahatlıkla kullanılabilir durumda.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.