Facebook’ta İlk Gör İşlevi Yakında 2

Facebook son yıllarda artan kullanıcı sayısı ile beraber birçok yeni güncelleme yaparak işlevsel kullanımı geliştirdi. Halen geliştirmelerini sürdüren Facebook kısa bir süre sonra daha önce de duyurmuş olduğu “ilk gör” işlevini kullanıcılarının hizmetine sunacak.

Benzer içerikler

Messenger’a Sohbet Odaları Geliyor

Komik Sözler – Komik mesajlar

Çalışmalarda aşama kaydeden Facebook, yeni fonksiyonu olan “ilk gör” işlevini test etmeye başladı. Bu işlev kullanılabilir hale geldiğinde kullanıcıların sadece arkadaşları ya da ilgili sayfaları takip et düğmesine basarak ilgili sayfada yer al “ilk gör” butonuna tıklamaları yeterli olacak. Bu sayede ilk gör kişisinin yapmış olduğu gönderiler takipçi tarafından gözden kaçırılmayarak haber kaynağında ilk o gönderiyi görmesi sağlanacak.

ilk gor facebook 320x190 Facebook’ta İlk Gör İşlevi Yakında Teknoloji haberleri  facebook yeni özellikler facebook özellikleri facebook ilk gör facebook güncellemesi facebook 2015 güncellemeFacebook’un yakında sunmaya hazırlandığı “ilk gör” hizmeti test aşamasındaki denemelerinin başarıyla tamamlanmasının ardından kullanıcılara sunulacak. Facebook tarafından yapılan yazılı açıklamada : “Facebook olarak her daim kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Şu sıralarda Haber Kaynağı’nızda belirli bir kişi ya da sayfadan gelecek haberleri öne almayı sağlayan bir uygulamayı test etmekteyiz.” denilerek sosyal devin kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik maksimum fayda doğrultusunda kendisini geliştirmeyi sürdürdüğü vurgusu yapılarak yeni gelişmelerin yakında hizmete sunulması planlandığı da resmi dilde belirtilmiş oldu.

Facebook, yeniliğin tüm kullanıcılara kesin olarak ne zaman açılacağını açıklamasa da işlev hakkında daha fazla detay vermekten de kaçındı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.