Galaxy S6 ve Galaxy S6 EDGE Kayıp Simge Sorununa Çözüm! 2

Teknoloji devi Samsung’un son gözdelerinden olan Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge, kullanıcılarına bir süredir garip bir sorun olan ve telefonun hızlı fonksiyonlarına geçişi kolaylaştıran mobil veri, hot spot, özel mod ve diğer hızlı işlevleri sunan menü açılınca simgelerin kaybolması sorunu yaşatıyor. Devamında ise bu simgelerin herhangi bir şekilde tekrar görünmediği ve birtakım hızlı fonksiyonları kullanamamalarına sebep oluyor.

Benzer içerikler

Game Launcher Galaxy S6 ve Note 5 İçinde Duyuruldu!

Galaxy S8 Modelleri Eğimli Ekranla Gelebilir

HTC 10’un Ön Kamerasını Samsung Üretiyor

BlackBerry’e Bir Darbe de ABD Hükümetinden

Hangi Telefonlar Android Nougat Güncellemesi Alacak?

kaybolan simge sorunu Galaxy S6 ve Galaxy S6 EDGE Kayıp Simge Sorununa Çözüm! Teknoloji haberleri  s6 simgeler kayboldu galaxy s6 simgeler kayıp galaxy s6 simge sorunu galaxy s6 kayıp simgeler galaxy s6 edge simgeler kayboluyorKullanıcılar bir çözüm yolu bulamadığından son çare olarak fabrika ayarlarına geri dönüyor ancak bu dönüşte kesin bir çözüm olmuyor. Fabrika ayarlarına döndükten bir süre sonra tekrar beliren sorun aynı durumun yaşanmasına yol açıyor ve bu kullanıcıların gerçekten canını sıkıyor.

Henüz sorun için teknoloji devinden bir açıklama veya güncelleme gelmezken, problemin geçici çözümü için XDA Developers internet platformunun deneyimli geliştiricisi Nimeni Altu tarafından hazırlanan küçük bir APK dosyası tarafından sorun giderilebiliyor.

APK dosyasının uygulanması sonrasında henüz sorunun tekrarladığına dair bir geri dönüş olmasa da sorunu çözmesi gereken asıl merci, Samsung’un kendisi. Biraz önce de dediğimiz gibi Samsung’dan henüz bu konuyla ilgili bir çözüm üretilmemiş olsa da sorunu yaşayanlar XDA Developers’a ait web sayfasına girerek gerekli açıklamalar rehberliğinde APK dosyasını indirebilirler.

Dosyayı başarılı bir şekilde açıklamalara uyarak uyguladığınızda sorununuz ortadan kalkmış olacaktır. Bu sorunun henüz başka bir alternatif çözüm yolu olmaması sebebiyle sorun yaşayan kullanıcılar şimdilik sadece bu yöntemle sorundan kurtulabilirler.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.