Sony'den PS4 İçin Yenilenme Sinyali 1

Büyük bir gösteri ile tanıtılan PS4, hayranları arasında oldukça ilgi görmüş durumda. Buna rağmen Sony yöneticileri durumdan hiç memnun değil. Xbox One ile kıyasıya bir rekabet içinde olan Sony mevcut cihazlarının gücünden hiç memnun değiller.

Xbox One ile birlikte PS4, yeni nesil oyun konsolları arasında güçlü ve tercih edilebilir seçenekler arasında kullanıcıların karşısına çıkmış durumda. Belirli bir hayran kitlesi olmasına rağmen, PlayStation 4 kimi kullanıcılar tarafından bazı durumlarda, yetersiz görünmekte. Aslına bakacak olursak, bu Xbox One kullanıcıları içinde geçerli bir durum. Gelişen oyun teknolojisi, oyun severlere her zaman daha ilerisini düşündürmekte ve hayal ettirmekte. Bu durumdan dolayı yeni nesil oyun konsolu olarak adlandırdığımız bu cihazların, kısa zamanda yerini daha ileri bir seviyeye bırakacağını göstermekte. Konsol performansından memnun olmayan Sony Computer Entertainment sözcüsü Masayasu Ito, PS4 için performans çalışmasının olabilecegini belirtti. Bu durum kullanıcılar için yeni ve daha güçlü bir PS4 sinyali olarak algılandı.

xbox one vs playstation 4 1024x683 Sony'den PS4 İçin Yenilenme Sinyali Oyun konsolları  Xbox One Sony ps4 yenileme Sony PS4

Şuan sadece sözde kalmış bu yeni PS4 modeli için net bir şey söylemek için henüz erken. Masayasu Ito açıklamasına rağmen bu durum şuan için bir iddaa. Sony tarafından net bir açıklama yapılmadığı gibi, bu konuda’da herhangi bir plan olmadığı gelen haberler arasında.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.