Windows 10 Ne Zaman Çıkacak? 1

Windows 10: 29 Temmuz 2015 tarihinde resmi olarak cikacak..


Uzun süredir Windows kullanıcıları tarafından merakla beklenen Windows 10 sürümü, bildiğiniz üzere yenilikler ve ücretsiz yükseltme seçeneğiyle uzun süredir gündemi meşgul eden konuların başında geliyor. Windows 10’un beraberinde getireceği yenilikleri merakla bekleyen kullanıcılar Windows’un ücretsiz yükseltme seçeneğinde faydalanmak için rezerv işlemini yapmış olsalar da Windows 10 hakkında gelen haberler kullanıcıları heyecanlandırmaya yetiyor.

Benzer içerikler

Redstone 3 Artık Windows 10 Fall Creators Update Olarak Bilinecek

Windows 10 Creators Güncellemesini Nasıl Alırsınız?

Windows 10 Cloud, Windows RT Hatıralarını Geri Getiriyor

Windows 10 Cloud, Windows Insider Preview 15019 Sürümünde Gözüktü

Windows 10 Insider Sürümleri Neden Durduruldu?

Bildiğiniz üzere mobil cihazlarda da Windows 10 sürümünü bekleyenler için sürümün bir süre daha rötar yapacağı haberi teknoloji meraklılarını biraz üzmüştü. Benzer haberin Windows 10 pc sürümü içinde olmasından korkan kullanıcılar dört gözle Windows 10’un çıkacağı tarihin net olarak açıklanmasını bekliyor.

windows 10 ne zaman cikacak 320x190 Windows 10 Ne Zaman Çıkacak? Teknoloji haberleri  Windows 10 yükseltme Windows 10 ücretsiz yükseltme Windows 10 ücretsiz sürüm Windows 10 ne zaman Windows 10 çıkış tarihi Windows 10 çıkış Windows 10 a nasıl yükseltilir Windows 10

Teknoloji kulislerinde Windows 10’un çıkacağı tarihle ilgili bir çok dedikodu olsa da elde ettiğimiz bilgiler ışığında son hazırlıkları süren yeni sürümün çıkacağı tarih muhtemelen 2015 Temmuz ayının ortalarında olacak. Yetkililer bu konuda net bir tarih vermeye çekindiği şu günlerde, çalışmaların büyük bir hızla devam ettiği ve son viraj dönülürken olası tüm eksikliklerin giderilmesine uğraşılıyor. Yeni sürüm ile mükemmeli yakamaya çalışan Microsoft, bakalım bizlere beklediğimizin ötesinde yenilikler sunabilecek mi?

Son olarak hangi sürümün nasıl yükseltileceği ile alakalı gelen haberlere göre sürümler arası geçiş şu şekilde olacak. Windows 7 Pro sürümünü kullananlar, Windows 10 Pro sürümüne; Windows 7 Home Premium kullananlar ise Home Edition sürümüne geçebilecekleri söyleniyor. Windows 10 piyasaya çıktığında toplamda 7 sürüm olacak ve 190 ülke için 111 farklı dil seçeneği ile çıkacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.