13 Yaşındaki Kıza Tecavüz Eden Sapık Yakalandı

Avustralya’nın Brisbane kentinde şok edici bir olay yaşandı ve ismi henüz açıklanmayan, 28 yaşındaki tecavüzcü bir sapık, sadece 13 yaşında olan bir kıza cinsel saldırıda bulundu. Olay geçtiğimiz Cuma günü akşam üstü saatlerde gerçekleşti. Üstelik kızın evine sadece 100 metre uzaklıkta!

Benzer içerikler

Komik Sözler – Komik mesajlar

Sapık saldırgan, küçük kız çcouğuna önce arkadan yaklaştı, daha sonra da kızı bıçakla tehdit ederek, Sturdee Park’ındaki çalılıklara doğru götürdü. Saldırı ve tecavüz bir saati geçik bir süre devam etti ve ardından genç kız kaçmayı başararak yakın bir yere sığındı, yardım istedi.

Olay duyulunca polis harekete geçti ve kızın verdiği eşgalin ardından, olay yerinden 1.5 kilometre uzaklıkta bir yol kenarında yürüyen saldırgan bulundu. Yakalanan saldırganın, önlem olarak tişörtünü değiştirdiği görülürken, bu da bir güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

Şu anda Avustralya’da bu olay çok konuşuluyor ve çocuk hakları savunucuları da, tecavüzcü sapığın müebbet hapis cezası almasını talep ediyorlar. Sapığın mahkemesi ise Pazartesü günü başlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.