Brüksel'deki PKK Çadırını Türkler Ateşe Verdi! 1

Geçtiğimiz günlerde bölücü terör örgütü militanı Seher Çağla Demir adlı terörist, Ankara’da canlı bomba eylemi yaparak pek çok sivil vatandaşın hayatını kaybetmesine sebep olmuştu. Bunun infiali sürerken, Belçika’nın başkenti Brüksel’de de terör saldırısının ardından bir skandal yaşanmıştı ve kentin merkezine, özel izinlerle PKK tarafından çadır kurulmuştu.

Terör örgütü PKK sempatizanları, Brüksel’de yer alan AB Konseyi binasının hemen arkasına bu çadırı kurmuştu ve Belçika da karşı çıkmamıştı. Bunun üzerine ülkede yaşayan Türk vatandaşlar harekete geçti ve skandal olan çadırı ateşe verdiler.

bruksel deki pkk cadiri Brüksel'deki PKK Çadırını Türkler Ateşe Verdi! Dünya haberleri  pkk taziye çadırı pkk çadırı pkk gent çadır yakma brüksel belçika avrupa birliği Ahmet Davutoğlu ab konseyi ab

AB-Türkiye Zirvesi de Belçika’da düzenlenmişti ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ülkeyi ziyareti sırasında çadır boşaltılsa da, ertesi gün tekrar kurulmuştu. Gent şehrinde yaşayan Türk vatandaşlar ise duruma tepki gösterdiler ve dün gece saatlerinde PKK tarafından kurulan çadırı ateşe vererek etkisiz hale getirdiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.