Akşener Meydan Okudu:

Milliyetçi Hareket Partisi’nde iç çekişmeler sürerken, partinin eski milletvekili olan ve bu dönem aday gösterilmeyen muhalif isim Meral Akşener, lider Devlet Bahçeli’ye rest çekti ve ne yapılırsa yapılsın, hangi güç kullanılırsa kullanılsın, meydan okuduğunu ve kongrenin her şartta yapılacağını dile getirdi.

Olağanüstü kongre için imza veren ve ardından genel merkez tarafından kapatılan Samsung MHP teşkilatına destek veren Meral Akşener, basın toplantısı düzenleyerek gazetecilerin sorularını cevapladı ve kongreye dair konuştu. Kongre konusunda umutlu konuşan Meral Akşener, olumlu bir karar çıkacağını düşündüğünü ve hayatının hiçbir döneminde, kimseyi yarı yolda bırakmadığını belirtti. Bir bütün olarak yola çıktıklarını ve gidebilecekleri noktaya kadar gideceklerini dile getiren eski MHP milletvekili Akşener, ayrılıp gitmeyeceğini de vurguladı.

meral akşener kimdir Akşener Meydan Okudu:

Olağanüstü kongreyi “köprüden önceki son çıkış” olarak nitelendiren Meral Akşener, ikinci bir alternatif düşünmediğini, arkadaşlarıyla beraber devam edeceğini ve 22 yıldır politika yaptığını dile getirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu şartlardan bahseden ünlü siyasetçi, sert konuştu.

MHP olağanüstü kongresini sadece iç mesele olarak görmeyen Akşener, bunun artık millet ve devlet sorunu hâline geldiğini aktardı. MHP’nin günümüzdeki şartlarının iktidarı memnun ettiğini iddia eden eski milletvekili, sarayın yani hükümetin de kendisini istemediğini belirtti. Meral Akşener, “Meydan okuyorum. Ellerinde hangi güç varsa kullansınlar. Ama bu kongre yapılacak” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.