Bomba Yüklü Araç Şüphesi Mecidiyeköy'ü Karıştırdı 1

Mecidiyeköy’de şüpheli olduğu tespit edilen bir minibüs polis tarafından durduruldu ve arama yapıldı. Beyaz renkli minibüs, yaklaşık 4 saattir aranıyordu ve bombalı eylem yapabileceği şüphesi vardı. Şişli’nin işlek bir caddesinde trafikteyken yakalanan minibüsün sürücüsü gözaltına alındı ve araç da detaylı inceleme için emniyete götürüldü. Buna rağmen yapılan aramada herhangi bir bomba izine rastlanmadı.

Benzer içerikler

Ankara’da terör saldırısı (28 ölü, 61 yaralı): 17 şubat 2016

2015 Yılının en önemli olayları

Planck Sabiti – Değişmez kuantum sabiti

Gerçek Necip Fazıl Kısakürek Sözleri

PKK, Diyarbakır’da Karakola Saldırdı

34 LD 9862 plakalı minibüsün ortaya çalıntı kaydı çıktı ve emniyet birimleri bunun üzerine harekete geçti. Minibüs Darülaceze Caddesi’nde görüldü ve yakalanması için yoğun çaba gösterildi. Minibüste iki kişi vardı ve gözaltına alındılar, ayrıca aracı da bomba imha uzmanları inceledi. Çevrede geniş güvenlik önlemleri alan polis, boydan boya bütün caddeyi trafiğe kapattı.

bomba yuklu oldugu ihbar edilen minibus yakalandi Bomba Yüklü Araç Şüphesi Mecidiyeköy'ü Karıştırdı Gündem  şişli polis mecidiyeköy bombalı araç bomab yüklü araç

Özel kıyafetleriyle aracı inceleyen ekipler, motora ve bagaja baktılar fakat herhangi bir bomba izine rastlanmadı. Yine de minibüse ayrıntılı inceleme için el koyuldu. Ayrıca gözaltına alınan iki kişinin, emniyette kaçakçılıktan kaydı çıktı.

Mecidiyeköy ise zor bir gün geçirdi çünkü bomba şüphesiyle kapatılan cadde, trafikte de yoğunluk yaşanmasına neden. Araç çekilince, trafik de normal hâline geri döndü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.