Bir Gece Köpek Balıklarıyla Uyumak İster miydiniz? 2

Köpek balıklarıyla yüzmek ve balıklarla beraber uyumak kulağa oldukça heyecan verici gelen bir fikir. Eğer bunu daha önce hayal ettiyseniz, Airbnb bazı şanslı kişilere Fransa’daki bir köpek balığı akvaryumunda uyuma fırsatını sunuyor.

Benzer içerikler

Trend Sözler – Resimli Yeni Trend Sözler, Popüler Sözler

Temizlik İle İlgili Resimli Sözler – Hijyen İle İlgili Sözler

Ölüm, Veda Sözleri Resimli – Veda Mesajları Ve Sözleri

Ülkücü İle İlgili Resimli Sözler – Ülkücü Ve Milliyetçi Sözler

Resimli Atasözleri – Açıklamalı Atasözleri

Hayatta bir kere gelecek bu fırsat, köpek balığı seven kişilere sunulacak ve bir su altı yatak odasında uyunacak. Üstelik bu yatak odası şeffaf bir duvara sahip ve balıkları canlı canlı göreceksiniz. Tabii bazı kurallar da var.

kopekbaligiyle uyumak Bir Gece Köpek Balıklarıyla Uyumak İster miydiniz? İnternet Haberleri  su altında uyumak sleep with shark köpekbalığıyla uyumak fransa balıkla uyumak

Öncelikle bu kabinin içinde hava karardıktan sonra selfie fotoğraf çekmek yasak çünkü köpek balıkları ışığa karşı biraz hassaslar. Uykuya dalmadan önce köpek balıklarıyla göz göze gelmek de sakıncalı çünkü düşünülenden daha nazik hayvanlar. Ayrıca gece yüzmek veya uyurgezerlik de olmayacak.

Night Adlı bu etkinlik şimdilik satışa sunulmuyor ve sadece limitli sayıda, hediye olarak insanlara verilecek. Bakalım o şanslı kişiler kim olacak?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.