Blizzard Facebook Ortaklığı 1

Diablo, Starcraft, World of Warcraft gibi oyunlarla oyuncuların gönlüne taht kuran Blizzard, Overwatch ile yine oyuncuların gönlünü çelmiş gibi duruyor.

Blizzard oyuncuları sevindirecek bir haber daha vererek Facebook ile bir ortaklığa gittiğini duyurdu. Bu ortaklığın sonucunda Battle.net hesabına sahip kullanıcılar artık oyunlarını Facebook‘tan paylaşabilecekler. Bunun için sadece Battle.net‘e Facebook üzerinden giriş yapmanız yeterli.

activision blizzard facebook streaming 817x320 640x251 Blizzard Facebook Ortaklığı İnternet Haberleri  overwatch canlı yayın overwatch Facebook blizzard facebook ortaklığı blizzard canlı yayın blizzard

Son dönemde oyuncuların oynadıkları oyunları yayınlaması oldukça popüler hale geldi. Bu konuda en çok kullanılan site olarak Twitch öne çıkıyor. Son zamanlar Twitter‘ın Periscope uygulaması da yayın yapılan ayrı bir uygulama. Facebook bu uygulamalara karşı cevap vermeye uzun zamandır uğraşıyordu. Blizzard ile gidilen bu ortaklık Facebook‘un bu konuda ne kadar ciddi olduğunun bir göstergesi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.