Facebook hesabınız için varis belirleyin! 2

Facebook yakın zamanda (henüz ülkemizde aktif olmadı) hizmete sunduğu varis uygulaması ile bazı kesimlerin gönlünü fethetti diyebilirim. Böyle bişeyde gerekliydi aslında. İnsanlar öldükten sonra hala devam eden facebook hesapları için artık önceden bir varis belirleyebiliyorlar ve bu varis (facebookda üye olmak zorunda) sizin hesabınıza girerek bazı alanlarda düzenleme yapabilecek hatda siz izin verirseniz resimlerinizi ve paylaşımlarınızıda arşiv şeklinde indirebilecek.

Benzer içerikler

Snoopza ile gizliliği ortadan kaldırın – Android telefonlar için casus uygulaması

Sosyal Medyada İstemediğiniz Fotoğrafları Görmekten Sıkıldınız mı?

Bu özelliği kullanabilmeniz için varis sayfasına göz atmanız yeterli. Ancak daha öncede belirttiğim gibi henüz ülkemizde aktif olarak hizmete açılmadı. Şimdilik ABD de açılan servis zaman içerisinde diğer ülkeler içinde aktif hale getirilebilir.

Legacy contact Facebook hesabınız için varis belirleyin! İnternet Haberleri  öldükten sonra Facebook varis facebook öldükten sonra Facebook

Bir nebze olsun facebook da aşık olduğumuz insanların hayalet olduğunu sonradan öğrenmenin önüne geçeceği için bu servis bence uzun süreli faydalı olacak ve evrim geçirerek kusursuz bir servis haline gelecek.. Örneğin insanlar öldükten sonra ailesi ve arkadaşları için canlı bir video ve son bir mesaj bırakabilir. Vefat ettiği onaylandığında facebook profilinin en başında bu son mesajı arkadaşları ve ailesi için yer alabilir. Duygusal yanı ağır olacaktır, ancak üzerinde düzenlemeler yapılabilir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.