Facebook Messenger 1 Milyar Kullanıcıya Ulaştı

En popüler iletişim araçlarından biri olan Facebook Messenger 1 milyar kullanıcı sayısına ulaştı ve bu alanda yeni bir rekorun sahibi oldu.

Benzer içerikler

Facebook, Messenger da Reactions Özelliğini Deniyor

Facebook Messenger Lite Sürümü Duyuruldu

Facebook Messenger’a Kendini Yok Eden Mesaj Geliyor

Android’li Telefonunuza Facebook Yüklerken Bir Kez Daha Düşünün

Facebook Messenger İle Görüntülü Görüşme Devri

Ocak ayında 800 milyon kullanıcıya ulaştığını açıklayan Facebook firması her üç ayda kullanıcılarına 100 milyon kişi dahil ederek nisanda toplam 900 milyon kullanıcıya ulaştı.

Günde 1 milyar mesajın gönderildiği mesajlaşma servisinde her ay 17 milyardan fazla fotoğrafın paylaşıldığı açıklandı. Facebook Messenger uygulaması Android platformunda 1 milyardan fazla indirildi.

1 milyar kullanıcı sayısını aşmasını Mark Zuckerberg tüm Messenger ekibiyle meksika dalgası yaparak kutladı. Zuckerberg bu videoyu kendi sayfasında aşağıdaki mesaj ile birlikte paylaştı.

“Topluluk kilometre taşı: 1 milyar insan artık her ay Messenger’ı kullanıyor! Bunun parçası olan herkese teşekkürler ve aşağıdaki videoda bunu kutlayan Messenger ekibindeki herkese de teşekkür ederim. Yapacak çok şey var ve çok yakında daha fazlası hayata geçecek fakat bu dünyayı birbirine bağlama macerasının başka bir adımı!”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.