Game of Thrones Fragmanı Facebook'ta 360 Derece Yayınlandı

Birkaç yıl önce hayatımıza giren ve her geçen gün de kullanımı giderek yayılan 360 derece video özelliği, Facebook’ta da bulunuyor ve şimdi de Game of Thrones, yani Taht Oyunları dizisiyle karşımıza çıktı.

Benzer içerikler

Game of Thrones Temalı Xbox One Fransa’da Ortaya Çıktı

Game of Thrones Rekorlara Doymuyor

2017 Yılında Türkiye Google’de En Fazla Hangi Kelimeleri Aradı?

Sezonun En Fazla İzlenen Yabancı Dizileri Hangileri?

Google, Play Store ‘un 5. Yaşını Kutluyor

Game of Thrones’un yeni fragmanı dört gün önce çıkmıştı. Muhteşem dizinin altıncı sezonunun başlamasına çok kısa süre kaldı ve bu sefer efsanevi açılış fragmanına daha farklı bir şekilde bakma imkanımız oldu. Game of Thrones’un herkes tarafından bilinen açılış sekansı, Facebook’ta 360 derece video özelliğiyle yayınlandı ve izleyenleri büyüledi.

Hatta videoyu Facebook kurucusu Mark Zuckerberg de şahsi hesabı üzerinden paylaştı ve videonun son 24 saat içinde, Facebook’ta en çok izlenen 360 derece açılı video olduğunu belirtti. Videoya tıklayıp sağa sola kaydırarak, 360 derece özelliğini kullanmanız mümkün.

I'm a big Game of Thrones fan. Check out this 360 video of the opening sequence — it's now the most watched 360 video on Facebook in a 24 hour period. Tilt your phone to look around Westeros.

Publié par Mark Zuckerberg sur vendredi 15 avril 2016

Game of Thrones, altıncı sezon açılışını 24 Nisan 2016 tarihinde yapacak. Fragman da 1.7 milyonun üzerinde, Facebook kullanıcıları tarafından izlendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.