Mark Zuckerberg Hacklendi! 2

Facebook CEO‘su Mark Zuckerberg‘in Twitter, Pinterest ve Linkedln hesapları OurMine adlı hacker grubu tarafından hacklendi.

facebook un sahibi mark zuckerberg sosyal 8505346 8064 o Mark Zuckerberg Hacklendi! İnternet Haberleri  twitter pinterest mark zuckerberg hacklendi Mark Zuckerberg instagram hack olayı Google Facebook

Dünyanın en ünlü internet sitesinin CEO’su bile olsanız sosyal hesaplarınız konusunda yeterli korunma sağlayabilirsiniz. Zuckerberg kendi hesaplarını korumak için standartların dışına da çıksa bilinen şifreleri kullanmasa da OurMine tarafından hacklenmekten kurtulamadı.

Aslında Instagram hesabını da hacklediklerini iddia eden hacker grubunun aslında bunu yapamadıkları ortaya çıktı. Zuckerberg‘in sadece Google+ hesabı konusunda bir haber çıkmadı. Hacker grubu ya ele geçiremedi ya da geçirmek için uğraşmadı.

facebook un sahibi mark zuckerberg sosyal 8505346 x 2048 o Mark Zuckerberg Hacklendi! İnternet Haberleri  twitter pinterest mark zuckerberg hacklendi Mark Zuckerberg instagram hack olayı Google Facebook

Ocak 2012′den beri aktif olmayan Zuckerberg‘in Twitter hesabının hacklendiğini fark etmekte gecikmeyen Twitter hemen hesabı askıya alarak hackerlar tarafından yayınlanan mesajı sildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.