Ronaldo'nun Penaltısı Taraftarın Yüzüne İsabet Etti!

Maçtaki taraftar tam olarak şöyle yazdı: “Cristiano Ronaldo’nun bana mor bir göz vererek hoşgeldin diyeceğini sanmıyorum ama bu Kanadalı futbol sever, yüzüne gelen penaltı atışını unutulmayacak bir hatıra olarak saklayacak”.

Real Madrid, kendi sahası olan Santiago Bernabeu’da geçtiğimiz hafta sonu maça çıktı ve rakibi Sevilla’yı 4-0 yenmeyi başardı. Maçta, Kanada’dan gelen bir Real Madrid taraftarı, Sarah Arcand da bulunuyordu ve kale arkası tribündeydi. Maçta penaltı düdüğü çaldı, topun başına takımın bir numaralı yıldızı Cristiano Ronaldo geçti. Olanlar da bundan sonra oldu. Sarah Arcand, telefonunu çıkardı ve penaltı atışını videoya çekmeye karar verdi. Fakat sık rastlanmayan bir şey oldu ve Ronaldo, penaltıyı kaçırdı.

Top direktlere de isabet etmedi, doğrudan o sırada cep telefonuyla video çeken Sarah Arcand’ın suratına geldi. Üstelik kendisi bununla da yetinmedi ve kaydı kişisel YouTube sayfasına yükledi. Hatta Sarah Arcand, YouTube sayfasında gözünün morardığını ama topu alamadığı için üzgün olduğunu dile getirdi.

Kısacası, Ronaldo penaltı kullanırken yakınlarda olmak pek de sağlıklı bir şey değil. Ya daha fazlası olsaydı? İşte o video:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.