Bu Sefer de Twitter CEO'su Jack Dorsey Hacklendi 2

Facebook CEO‘su Mark Zuckerberg, Google CEO‘su Sundar Pichai derken hacklenenler kervanına Twitter CEO‘su Jack Dorsey‘de eklendi.

Benzer içerikler

Beckham Bu Sefer de Kızı İçin Elbise Dikti

Apple Bu Sefer Şarj Teknolojisi Yüzünden Davalık

1 Temmuz Denizcilik Ve Kabotaj Bayramı Mesajları – Kabotaj Nedir ?

Osmanlı İmparatorluğu Padişahlarının Ölüm Nedenleri

Osmanlı Devleti / Türkiye Cumhuriyeti Devleti Tarihi Yardımları

Adlarını duyurmak için küresel çapta etkinlik alanına sahip şirketlerin CEO’larına yapılan saldırılar yapan Ourmine adlı hack grubunun bu seferki hedefi Twitter’ın CEO’su oldu.

Jack Dorsey‘in Twitter hesabını hackleyen internet korsanları “Hey, Biz Ourmine’nız. Biz güvenliğinizi test ediyoruz. “ourmine.org”u ziyaret edin” şeklinde mesaj bıraktı.

jack dorsey hack Bu Sefer de Twitter CEO'su Jack Dorsey Hacklendi İnternet Haberleri  twitter ceo jack dorsey twitter ourmine jack dorsey ourmine jack dorsey

Engadget’in haberine göre hack eylemi Amerika saati ile sabaha karşı gerçekleşti. Hacklenme olayı ile ilgili bir açıklama yapmayan Twitter firması CEO’larının hesabından atılan tweeti hemen siteden kaldırdılar.

Üst düzey güvenlik korumalarına sahip üst düzey şirket yöneticilerin hesaplarının bile internet korsanları tarafından ele geçirilmesi akla biz ne kadar güvendeyiz sorusunu getiriyor?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.