Yeni Batman Filmini Ben Affleck Çekecek

Ünlü oyuncu ve yönetmen, çizgi roman filmlerini de yönetir mi? Evet, yönetecek! Batman v Superman Dawn of Justice filmi yoğun eleştiri alsa da, Warner Bros. tek başına Batman’in olduğu bir film daha çekmeyi planlıyor ve burada kameranın başına Ben Affleck geçecek.

Benzer içerikler

Suicide Squad Filminin Mobil Oyunu Çıktı

Aslında CinemaCon’daki konuşmasında Ben Affleck DC Universe parçası olmaktan heyecan duyduğunu ve yeni Justice League filmini bir an önce çekmek istediklerini dile getirmişti. Fakat demek ki sadece Justice League filmi çekilmeyecek, aynı zamanda Batman de Dark Knight serisinde olduğu gibi ayrı şekilde devam edecek.

https://www.youtube.com/watch?v=i9Ur4De7yT8

Ayrıca daha önce Batman vs Superman’in yönetmeni Zack Snyder, çekim ebiyle bir röportaj vermişti ve yeni Justice League filmini çekmeye devam ettiklerini söylemişti. Bu arada Ben Affleck’in çekeceği Batman filmi, yapımcı Warner Bros. tarafından da doğrulandı.

Ek olarak, çok bağlantılı olmasa da söyleyelim: The Lego Batman Movie adlı Lego Batman filmi de gündemde ve Batman’in Robin’le tanışma dönemini anlatacak. Henüz elimizdeki bilgiler ise kıtılı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.