Ağaoğlu:

Türkiye’nin en ünlü iş adamlarından olan, magazinsel yönüyle, esprileriyle ve renkli hayatıyla tanınan inşaatçı Ali Ağaoğlu, Alem FM’in programına katıldı ve burada Adem Metan’ın konuğu oldu. Özel hayatına ilişkin konuşan Ali Ağaoğlu, yine espriler yaparak dinleyicileri güldürdü.
İnşaat denilince akla ilk gelen firmalardan birisi olan Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı olan iş adamı Ali Ağaoğlu, beş dakikada 30 milyon Dolar’a Marmaris’teki Çiftlik Adası’nı satın aldığını söyledi. Ünlü iş adamının sözleri herkes tarafından çok konuşuldu. Cesur konuşan Ali Ağaoğlu, 30 milyon dolara aldığı villaya da değindi ve beğendiği şeyi beş dakika içinde aldığını, o evi de ailesi için aldığını, içinde de taş evler olduğunu belirtti.

Benzer içerikler

En Acılı Şair Sözleri – Resimli Acılı Sözler

Soruları ciddiyetle cevaplayan Ali Ağaoğlu, arabalarıyla ilgili gelen soruya da esprili cevaplar verdi ve lise çağından bu yana araba merakı olduğunu, arabasını kendisinin kullandığını ve şoför tutacak parası olmadığını belirtti. Çok hobisi olmadığını ama kendine ve arabalarına para harcamayı sevdiğini söyleyen Ağaoğlu, beğendiği arabayı aldığını dile getirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.