Beckham Bu Sefer de Kızı İçin Elbise Dikti 2

Bir dönemin futboluna golleriyle, asistleriyle, çalımlarıyla ve en çok da yakışıklılığıyla damga vuran David Beckham, aynı zamanda aile yaşantısıyla da çok konuşulan bir isim ve bu sefer de “Dünyanın 1 numaralı babası” ödülünü kazanmak üzere.

Cumartesi günü David Beckham’ın eşi Victoria Beckham Instagram’da bir fotoğraf paylaştı. Bu sırada ise David Beckham kızı Harper’ın oyuncak bebekleri için özenle elbise dikiyordu.

david beckham dikis Beckham Bu Sefer de Kızı İçin Elbise Dikti Magazin  victoria beckham instagram harper beckham dikiş david beckham beckham ailesiAyrıca daha sonra kızı Harper da, David Beckham için ufak ve sevimli bir dövme tasarladı:


david beckham elindeki dovme Beckham Bu Sefer de Kızı İçin Elbise Dikti Magazin  victoria beckham instagram harper beckham dikiş david beckham beckham ailesi

Kısacası, David Beckham ve Victoria Beckham çifti, aile yaşamlarıyla, çocuklarıyla yine tüm diğer çiftleri kıskandırmaya devam ediyor. Bakalım ileride ikiliden neler göreceğiz?

David Beckham Kimdir?

Şu anda 40 yaşında olan David Beckham, kariyeri boyunca sağ açık mevkisinde oynadı ve giydiği 7 numaralı formayla tanındı. Manchester United altyapısının ürünü olan oyuncu, 2003 yılında Real Madrid’e transfer oldu ve 4 sene burada oynadıktan sonra Los Angeles Galaxy, Milan ve Paris Saint Germain formaları giyerek futbolu bıraktı. Ayrıca 1996-2009 yılları arasında 115 kere İngiltere milli takım formasını da giydi ve 17 gol atma başarısını yakaladı. Beckham, yıllar boyunca dünyada erkekler için bir moda ikonu oldu ve futbolu kadar, giyim ve saç tarzlarıyla da konuşuldu.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.