Bethesda E3 Etkinliğinde İki Yeni Oyun mu Tanıtacak?

Bethesda‘nın yaklaşmakta olan E3 basın toplantısına davetiyeler gönderildi ve onlarla birlikte, hayranların sunumda hangi açıklamaları beklemelerini gösteren bir görsel paylaşıldı.

Görsel, sanatsal olarak Bethesdaland başlıklı bir tema parkı tasvir ediyor ve yayıncıların park bölgeleri olarak tanınmış birçok eserine yer veriyor. Bunlar, Fallout, Elder Scrolls, Doom, Dishonored, Prey ve Quake oyunlarının karakterlerini ve oyun içi yerlerini içermekte.

Bununla birlikte, aralarında konferansta yapılacak iki yeni oyunun geleceğini ima eden ‘yapım aşamasında‘ ve ‘yakında yapılacak‘ olarak iki bölüm bulunmakta. Bu iki oyunun ne olabileceğine dair çeşitli iddialar bulunmakta.

Wolfenstein serisinin devamı olan bir oyun ile The Evil Within serisinin devamı bir oyun beklenmekte. Çünkü iki seride görselde yer almamakta. Ayrıca Id Software’in Rage serisine bir devam oyunu da güçlü bir olasılık olarak bulunmakta.

Her durumda, Bethesda hayranları yeni oyunları için çok beklemeyecekler. Çünkü E3 etkinliği 11 Haziran‘da gerçekleşecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.