Middle Earth: Shadow of War Oyununun Mobil Versiyonu Geliştiriliyor

Middle Earth: Shadow of Mordor, 2014 yılında piyasaya çıkan en iyi oyunlardan biriydi ve yaklaşan devam oyunu, bu yılın başlarında ortaya çıkmasından bu yana oyuncular arasında heyecan yarattı. Oyun stüdyo tarafından ertelendikten sonra Ekim ayında piyasaya çıkacağı açıklandı. Fakat bazı mağaza satış listelerine göre Warner Bros. oyunun Android ve iOS sürümlerini hazırlıyor.

Bazı oyun görüntüleri de çevrimiçi sızdırılmış ve Reddit’deki şahin gözler oyunun şu an yalnızca Filipinler’de mevcut olduğunu belirtti. Şirket henüz mobil oyun için resmi bir tanıtım tarihi yayınlamadı, ancak mağaza sayfası 6 Temmuz’da listelendiğini ve aşağıdaki şekilde açıkladığını belirtti:

Belli ki Sauron’u devirmeye ve kendisini yerinde iyi bir güç olarak görmeye yardımcı olacak Celebrimbor, yeni bir güç yüzüğü dövdü. Bu yeni yüzüğün yanı sıra, kaderine bağlı ve Orta Dünya’da Şampiyonlara çağrılacak bir dizi küçük yüzük oluşturdu.

Oyun, karakterlerinizi değiştirmenize ve seviye atlamanıza olanak tanıyan RPG türünde bir oyundur. Talion, Gandalf, Gollum ve Galadriel olarak oynamaya başlayabileceksiniz, ayrıca geliştiriciler popüler Nemesis sistemini de oyunun içine sokuyor. Savaş gerçek zamanlı olarak gerçekleşecek ve oyuncuların orijinal oyundan memnun kaldıkları yeteneklerin çoğunu bulacaksınız. Fiyatlandırma ve kullanılabilirlik ayrıntıları henüz ortaya çıkmadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.