Bu Site Bir Oyunun Sizi Ne Kadar Oyalayabileceğini Söylüyor 1

Hiç oyuna başlamadan önce bir video oyunun sizi minimum ne kadar oyalayabileceğini bilmek istemez misiniz? Belirlenen bir çalışma süresine sahip olan filmlerden farklı olarak, bir oyunu bitirmek için değişen miktarda zamana ihtiyaç duyulabilir.

Benzer içerikler

Türkiye’nin Yerli Otomobili TOGG – Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu

Kardeşe Sitemli Sözler – Resimli sitemli kardeş sözleri

Panelsiz nginx-php-fpm sunucularda birden fazla kullanıcı (site) çalıştırma

iş bulma sitelerine bedava ilan ekleyerek yabancı hit kazanın!

WordPress site genelinde yazıları güncellenme tarihine göre listeletme

Oyunlara nasıl değer verdiğinize bağlı olarak onlarca saat oynayabileceğiniz bir oyunu satın almak buna değer olabilir. Öte yandan, sadece bir kaç saat içinde bitecek ucuza satın alacağınız oyunlar da bulunmakta.

Bir oyun satın almadan önce, How Long to Beat web sitesini kontrol etmeniz iyi olacaktır. Sitenin üst kısmındaki arama seçeneğini kullanarak, hakkında biraz bilgi almak istediğiniz oyunun ismini girin. Oyunun kısa bir açıklamasını ve toplam sürenin dört bölüme ayrıldığı bilgiler görürsünüz:

How Long to Beat 670x443 Bu Site Bir Oyunun Sizi Ne Kadar Oyalayabileceğini Söylüyor Oyun Dünyası  oyun süresi oyun süreleri oyun bilgisayar oyunu bilgisayar oyun süresi

Ana Hikaye – Minimum oynamak. Bu, sadece gerekli hedefleri tamamlayan, oyun sonunu gören ve oynamayı bırakan oyuncuların dikkate aldığı bir zaman.

Ana Hikaye + Ekstralar – Bazı yan görevleri yapmayı içerir. Bu oyun tarzında dünyayı keşfetmek için zaman alır ve isteğe bağlı hedeflerin tamamlanmasını içerir. Bununla birlikte, her küçük detay üzerinde takıntı yapmazlar.

Tamamlayıcı – Bu, her şeyi yapmak isteyen oyuncular içindir. Burada geçen süre, bu oyunun sunduğu her şeyi gerçekleştirmenin ne kadar sürdüğünü yansıtır.

Tüm Stiller – Bu, diğer üç oyun stilinin bir karışımıdır ve dengeli bir tahminde bulunmak için ortalar. Temelleri yapıp yapmayacağınızı veya tamamlayacağınızı bilmiyorsanız, bu süreyi baz alabilirsiniz.

Bu dört bloğun her biri bir renk ile gösterilir. Bunlara dikkat etmelisiniz: sayıların ne kadar güvenilir olduğunu gösterirler. Mavi en güvenilir zaman, kırmızı ise en az güvenilir. Daha fazla oyuncu zaman gönderdiğinde, renkler maviye dönüşür, bu nedenle Submit Your Time (Zamanınızı Gönder) düğmesine basmaktan çekinmeyin!

Artık oyun tecrübenize süper uzun bir oyun eklemeden veya kısa bir tecrübeye çok fazla para harcamadan önce bir oyun hakkında bilgi alabileceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.