Erman Toroğlu Pereira'ya Sert Çıktı:

Geçtiğimiz günlerde UEFA Avrupa Ligi maçında Braga karşısına çıkan Fenerbahçe, sürpriz bir şekilde 4-1 yenilerek elenmişti. Maçta özellikle verdiği hatalı kararlarla Hırvat hakem Ivan Bebek yoğun tepki almıştı ve çok konuşulmuştu. Şimdi ise Erman Toroğlu çarpıcı açıklamalar yaptı ve Sarı-lacivertli ekibi eleştirdi.

Beşiktaş’ın Antalyaspor ile oynadığı maçın devre arasında A Spor’da canlı yayına çıkan Erman Toroğlu, Braga mağlubiyetine dair konuştu ve Fenerbahçe maçında hakemin iyi olmadığını fakat tüm suçu ona yüklemenin hatalı olduğunu söyledi. Mehmet Topal’ın pozisyonu için tartışmanın mümkün olduğunu dile getiren Erman Toroğlu, Fenerbahçe’nin yeterli savunma yapmayarak çok açık verdiğini iddia etti.

vitor pereira Erman Toroğlu Pereira'ya Sert Çıktı: "Beğenmiyorsan Çek Git" Futbol  vitor pereira terör olayları ivan bebek Fenerbahçe erman toroğlu braga maçı

Bilindiği gibi son dönemde UEFA’nın terör olayları yüzünden Türk takımlarını Avrupa maçlarında istemediğine dair söylentiler çıktı ve eski hakem Erman Toroğlu da bu meseleye değindi. Bunun doğru bir tutum olmadığını belirten Toroğlu, konuşulanları gerçek dışı buldu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira’nın terör saldırıları ardından yaptığı “Aklıma ailem geldi, burada olmaya değer mi?” şeklindeki açıklamasına da sert tepki gösteren deneyimli yorumcu, Pereira’nın bunu ikinci kez yaptığını ve Türkiye’yi beğenmiyorsa çekip gitmesi gerektiğini dile getirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.