Podolski:
Lukas Podolski, 4 Temmuz 2015'te Galatasaray'a imza attığında çay içerek poz vermişti.

Türkiye’de yaşanan terör olayları ve canlı bomba saldırıları aynı zamanda turistleri, yabancı sporcuları da tehdit edip korkutuyor. Galatasaray’a sezon başında gelen ve başarılı bir performans sergileyen Alman yıldız Lukas Podolski’nin ise bu yaşananlar nedeniyle Türkiye’den ayrılmak istediği iddia ediliyordu. Hatta geçtiğimiz gün de Inter’de oynayan Felipe Melo konuşmuştu ve Podolski’ye Cimbom’da kalması yönünde tavsiye vermişti. Şimdi ise sözü Podolski aldı ve çıkan söylenti haberlerine sert tepki verdi.

Benzer içerikler

Ersun Yanal, Galatasaray-Fenerbahçe Derbisini Değerlendirdi

podolski gidiyormu Podolski:

 

Terör olayları nedeniyle korku yaşayan Lukas Podolski’nin sezon bitiminde Galatasaray’dan ayrılacağı ve Çin’den gelen yüksek meblağlı tekliflere açık olacağı konuşuluyordu fakat yıldız futbolcu bu iddiaları açıkça yalanladı. Bir açıklama yapan yıldız isim, hakkında yine gerçek olmayan bir haberin konuşulduğunu, hiçbir zaman bu ülkeden ayrılmak istediğini söylemediğini dile getirdi. Podolski, kendisi hakkında konuşulan hiçbir şeye inanılmamasını talep etti.

Tecrübeli hücumcu, yaşananlardan sonra kendi ailesini düşündüğünü söylediğini belirtti ve bunu da her Türk anne babanın yapacağını aktardı. Lukas Podolski, sezon başında Galatasaray’a Arsenal’dan transfer olmuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.