Salih Uçan Fenerbahçe'ye Geri mi Dönüyor?

Türkiye Ümit Milli Futbol Takımı, 29 Mart Salı günü Slovakya U21 Takımı karşısına Myjava’da çıkacak. 2017 U21 Avrupa Şampiyonası grup eleme maçından önce de, milliler Antalya’da kampa girdiler ve ilk antrenmanlarını yaptılar. Teknik Direktör Abdullah Ercan’ın yönettiği antrenmanda, milli futbolcular önce koşu ve ısınma hareketleri yaptı, ardından da top kapma ve pas çalışmasına geçtiler.

Antrenmanın ikinci bölümünde taktik maç oynanırken, bu sırada Abdullah Ercan sık sık ara verip, oyuncuları uyardı. Şut çalışmasıyla sona eren antrenmanın ardından, İtalyan devi AS Roma’da forma giyen Salih Uçan konuşma yaptı ve gazetecilerin sorularını cevapladı.

Slovakya’nın liderliğine değinen Salih Uçan, daha önce bu takımla karşı karşıya gelmediklerini ve zor geçeceğini, kazanıp grupta avantaj sağlamak istediklerini dile getirdi. Maçı kazanmaları halinde önemli bir pozisyona ulaşacaklarını dile getiren Salih Uçan, EURO 2016 hedeflerine dair konuştu ve bu turnuvada A Milli Takım forması giymek istediğini söyledi.

Fenerbahçe’ye geri döneceği söylentilerine değinen Salih Uçan, şimdilik belirlenmiş bir şey olmadığını, hala Roma’da kiralık olarak devam ettiğini ve kontratındaki miktarı Roma’nın ödemesi halinde de orada devam edeceğini dile getirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.