Ünal Aysal,

Sarı-kırmızılı kulübün yıllık olağan mali genel kurulu toplantısı Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı ve toplantıya eski başkan Ünal Aysal da katıldı, basına bazı açıklamalar yaptı. Mevcut yönetimle ilgili eleştirilere dair konuşan ünal Aysal, ilginç açıklamalarda bulundu.

Yönetimin henüz geçen seçe seçilmiş olduğunu, bu kişilerin 3 senelik bir süre için geldiğini ve bu sürede onlara zaman vermek gerektiğini aktaran Ünal Aysal, başarılı olmaları halinde, uzun süre kalacaklarını ama genel kurulun birisini işaret etmesi halinde de o kişinin seçileceğini dile getirdi. Ünal Aysal, kendisinin ise yeniden başkan olmak gibi bir düşüncesi olmadığını söyledi.

unal aysal aday olacak mi  Ünal Aysal,

UEFA’nın verdiği bir senelik Avrupa kupalarında men cezasının kendi döneminde yapılan harcamalardan kaynaklanmadığını, bir senedir üzerine yapılan bir algı operasyonu olduğunu söyleyen Ünal Aysal, halka açık bir şirket olan Galatasaray Sportif AŞ’de bilgi saklamanın mümkün olmadığını belirtti. “Öksürsek bile KAP’a açıklama yapıyorduk” diyen Ünal Aysal, dolayısıyla her şeyi UEFA’nın bildiğini söyledi.

Pazar günü oynanacak olan Fenerbahçe derbisine de değinen Ünal Aysal, her zaman Galatasaray diyeceklerini, zor dönem geçirmelerine rağmen derbilerin sonucunun peşinen kestirilemeyeceğini belirtti. Aysal, her iki kulübe de dostluk çağrısı yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.