3 Gün Süren Boss Savaşı mı?

Yapımı neredeyse 10 yıl süren Final Fanstay XV oyunu 29 Kasım’da PS4 ve Xbox One için raflardaki yerini almıştı. Oyunun heyecanı dünyanın dört bir yanını sarmışken oyun içi görüntüler ve videolar gelmeye başladı.

Benzer içerikler

Aşure Günü Ne Zaman? Muharrem Ayı Resimli Mesajları

Ramazanda Gün İçerisinde Yapılabilecek Aktiviteler

Çocuğunuzun Otistik Olduğunu Gösteren Durumlar

Dibe Vurduğunuzu Hissettiğinizde Hatırlamanız Gerekenler

Apple iOS 9.2 Güncellemesini Yayınladı

Final Fantasy fanatiklerinin en çok merak ettikleri şeylerden bir tanesi de Boss savaşlarıydı. İlk kez Final Fantasy II oyununda karşımıza çıkan ve FF XV promolarında gözüken devasa kaplumbağa Adamantoise ile olan savaş oyunun yönetmenine göre 72 saat sürüyor. Oyunun yönetmeni Hajime Tabata Final Fantasy serisine aşina olmayan bir oyuncunun Adamantoise’i yenebilmesi için yaklaşık 72 saat uğraşması gerebileceğini belirtti. Seriye ve serinin mekaniklerine alışkın bir oyuncu için ise yaklaşık 15 saat olacağı açıklanmıştı.

Tam oyun çözümleri ile ünlü olan Youtuber PowerPyx ise çektiği video ile bu durumun sanıldığı gibi olmadığını gösterdi. En az 15 saat süreceği açıklanan savaşı bir saatin altı bir sürede bitirmeyi başaran PowerPyx hazırladığı özel düzen sayesinde 5 milyon can puanına sahip ve yaratığa her vuruşta 10.000 hasar verebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.