Apple 12 Eylül'de Yeni iPhone Duyurabilir

Aylarca sızıntılarını gördükten sonra, Apple firması ile çalışan dağıtım firmalarından birinden nihayet Apple’ın gelecekteki iPhone‘unu duyurmak için Apple‘ın 12 Eylül‘de bir etkinlik düzenleyeceği bilgisi geldi. Bu noktada bu tarih bir şey ifade etmeyebilir çünkü işler her zaman değişebilir ve bilgiler yanlış olabilir. Ancak, bilgiye inanılacak olursak, bunun anlamı üç hafta içinde nihayet yeni modelin tüm resmi ayrıntılarını öğrenebileceğiz demektir.

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, cihaz görüntüleri, durum görüntüleri, parçaların resimleri, sahte modeller ve daha birçok şey gördük. Bu yıl, firmanın akıllı telefonun üç sürümünü duyurması beklendiğinden, geçen yıllardan daha heyecanlı olacak. En çok dikkati çeken şey, yeni tasarlanan ve çerçevesiz ekrana sahip olacak özel bir üst seviye sürüm olan iPhone 8 modeli. Yeni iPhone ile birlikte Apple, LTE bağlantısı olan Apple Watch‘in yeni bir sürümünü de piyasaya sürebilir.

Neyse ki, basın davetiyelerinin kaynağa göre birkaç gün içinde çıkması gerektiği için, etkinlik tarihini teyit etmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.