Apple iPhone SE görücüye çıktı - 399$ 2

Bugün tanıtımı yapılan iPhone SE modeli uygun fiyat, güçlü donanımı ile dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Eski ile yeni tasarımı ve gücü birleştiren iPhone SE modeli sadece 399$ dan satışa sunulacak.

iPhone 6 ve 6s modellerinde kullanılan dayanıklı 7000 serisi alimünyum alaşımı ile sağlam bir kasa ile gelirken, Touch ID teknolojisinide destekleyen home tuşu dikkatlerden kaçmıyor.

IphoneSE Ozellikleri 1024x576 Apple iPhone SE görücüye çıktı   399$ Akıllı Telefonlar  Yeni iPhone iPhone SE fiyatı iPhone SE çıktı iPhone SE Apple iPhone SE Apple iPhone Apple

iPhone Se önceki yeni modellerin iphone 6s serisinin tasarımına yakın bir yapı ile karşımıza çıkıyor, güçlü donanım, güçlü kasa ve 4 inçlik ekranı ile kullanıcıları farklı bir deneyim bekliyor yine.

iPhone SE 399$ 16 GB lik ve 499$ 64 GB’lik iki seçenek ile satışa sunulmuş.

iPhone SE 16GB 64GB Apple iPhone SE görücüye çıktı   399$ Akıllı Telefonlar  Yeni iPhone iPhone SE fiyatı iPhone SE çıktı iPhone SE Apple iPhone SE Apple iPhone Apple

iPhone SE uzay grisi, gümüş, roze altın ve altın renk seçenekleri ile kullanıcıya farklı beğenilerine göre seçenekler sunuyor. Eski iPhone 5 ve 5s tasarımına çok benzeyen iPhone SE yeni tasarımdan da aldığı ilham ile hoş bir kullanım rahatlığı sunacağa benziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.