Büyük Ekranlı OnePlus Geliyor 2

OnePlus 3 iki hafta önce duyurulmuş ve tanıtılmıştı. Amiral gemisi telefonunun üstünden çok geçmeden OnePlus firmasının yeni bir telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Son zamanlarda büyük ekranlı telefonlara ilgi oldukça fazla. Bu ilgiye kayıtsız kalamayan firma büyük ekranlı bir telefon üzerinde çalışıyor. GFXBenc benchmark testinde ortaya çıkan bu telefonun isminin OnePlus 3 Plus veya OnePlus 3 Max olması bekleniyor.

Yeni telefonun ekranı 6.1 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde Optik AMOLED ekran olacak.

oneplus 61 benchmark Büyük Ekranlı OnePlus Geliyor Akıllı Telefonlar  Snapdragon 820 OnePlus phablet OnePlus dev telefon OnePlus büyük ekranlı telefon OnePlus 3 Plus özellilkler OnePlus 3 Plus 6.1inç OnePlus 3 Plus OnePlus 3 Max özellikleri OnePlus 3 Max oneplus 3

Özelliklerinde de görebileceğiniz gibi yeni model gücünü Snapdragon 820 ve Adreno 530 işlemcisinden alıyor. Yeni modelde kullanılacak olan kamera aynı OnePlus 3‘te bulunan kameralar gibi 16 megapiksel arka ve 8 megapiksel ön kamera olacak.

Yeni modelin force touch özelliğini destekleyip desteklemeyeceği açıklanmamış ama parmak izi tarayıcısının bulunacağı açıklandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.