Çift Ekranlı Meizu Pro 7, Yeni Gelen Sızıntılarda Arka Ekranı Ortaya Çıktı 2

Bu yıl, akıllı telefon meraklıları için oldukça heyecan vericiydi. Beklenen özelliklere ve dizayna sahip modeller görmek yerine Samsung, LG ve Essential gibi firmaların farklı şeyler ortaya çıkarması kullanıcıları oldukça heyecanlandırdı. Sektörün klasik oyuncularının kendi telefon modellerini duyurmalarını beklerken, Meizu‘nun sessiz sedasız Pro 7 modeliyle farklı bir şey hazırladığı görülüyor.meizu pro 7 arka Çift Ekranlı Meizu Pro 7, Yeni Gelen Sızıntılarda Arka Ekranı Ortaya Çıktı Akıllı Telefonlar  meizu pro 7 çıkış tarihi meizu pro 7 çift ekran meizu pro 7 meizu

Geçtiğimiz birkaç haftadır internette, bu ahizenin parçaları görülüyor ve görünüşe göre cihaz arka tarafında ikincil bir ekrana sahip olacak. Son yıllarda bu tasarıma öncülük eden YotaPhone‘un bu fikri etkilemeyeceğini düşünüyorsanız da, Meizu biraz farklı yapıyor.

Şirketin arka ekranda bir e-mürekkep ekran kullanıp kullanmayacağı belli olmasada son sızdırılan görüntü tam renkli LCD ekran kullanılabileceğini gösterdi. İlginç gözükse de, bunun telefonun pil ömrü üzerindeki etkisini de düşünmek lazım. Ayrıca, ne tür bir işlevselliğin mevcut olacağını ve firmanın daha fazla ekrana sahip olma konusunda kendi görüşlerini nasıl uygulayacağı merak ediliyor.

Pro 7 modelinin dedikodulara göre sunacağı özellikler:

  • 5.2-inç 3D dokunmatik özellikli AMOLED ekran
  • MediaTek Helio X30
  • 6GB RAM
  • 16MP ön tarafa bakan kamera
  • 3.5mm kulaklık girişi
  • Çift 12MP arka kamera sensörü

Firma büyük ihtimalle Pro 7 ve ayrıntılarını açıklayacak olan 26 Temmuz‘da bir organizasyon düzenleyeceğinden, Meizu’nun ne sakladığını öğrenmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.