En iyi müzik telefonları

Birçok alanda bizlere yardımcı olan akıllı telefonlar, müzik alanında da oldukça iddialı. Öyle ki birçok model telefon, sadece müzik kalitesiyle bilinir hale geldi. Bazı modellerde kulaklık girişindeki performans iyileştirmeleri, bazılarında ise hoparlörde yapılan muazzam değişiklikler telefon alırken bizler için çoğu zaman belirleyici kriter oluyor. Gelin bu telefonları hep birlikte inceleyelim.

Benzer içerikler

Doksanlı Yılların En iyi Pop Müzik Şarkıları

Çocuklara Mutlaka Öğretmeniz Gerekenler

Sabahları Uyanmakta Zorluk Çekenler İçin Öneriler

Facebook Güvenlik İçin Source3 Şirketini Satın Aldı

Wi-Fi Kullanan Cihazlarının Artık Daha Kolay Senkron Olacak

London

Müzik dünyasında bilinen Marshall’ın telefonu olan London, orta seviye özellikleri ve yüksek seviyedeki müzik kalitesiyle müzik severlerin ilgisini çekiyor. 16 GB arttırılabilir hafıza, 8 megapiksel arka ve 2 mp ön kamera ile müzik zevkinizi üst düzeye çıkartacak.

HTC

HTC’nin 10 serisi Beats ve Dolby ile anlaşmaları gereği harika bir müzik zevki sunuyor. 24 Bit DAC ses çıkışı sunan telefon, müzik kalitesinin yanında diğer donanımlar olarak da şahane özelliklere sahip.

LG G5 Hi-Fi Plus

Çıktığı ilk günler büyük yankı uyandıran bu telefon B&O iş birliği ile üretildi. Hi-Fi plus eklentisi ile de büyük güç kazanan telefon için müzik dehası desek yanlış olmaz. 32 Bit DAC ses çıkışı bulunuyor telefonda. Cihazın en büyük özelliği, Hi-Fi eklentisini diğer LG telefonlarınızda da kullanabilme imkanı sunması diyebiliriz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.