Essential FIH-PM1 İçin Yeni Sızıntılar Geldi 2

Nisan ayı sonuna doğru LG‘nin ve Samsung‘un yola çıktıkça mağaza raflarında en son ürünlerini sunacak ve piyasaya yeni bir Android telefon dalgası getirecek. Güney Kore’nin baştan çıkaramadığı kişiler için, Android’in kurucu ortağı Andy Rubin‘in geliştirdiği Essential konusunda yeni sızıntılar mevcut.

1492533743 screen shot 2017 04 18 at 9 Essential FIH PM1 İçin Yeni Sızıntılar Geldi Akıllı Telefonlar  snapdragon 835 essential fih pm1 essential andy rubin

Yukarıda sunulan teaser görüntüsünün ötesinde pek fazla şey bilinmemekle birlikte, cihazın iddia edilen özelliklerinin çevrimiçi sızdırılmış olduğu anlaşılıyor. Her ne kadar doğru olabilse de, sızıntının 18 inç ekran boyutu ve 10GB dahili depolama gibi öğeleri içerdiğini göz önüne alındığında, insan şüphelenmiyor değil.

GFXBench‘te Essential FIH-PM1 olarak ortaya çıkan akıllı telefon Qualcomm‘un en yeni Snapdragon 835 işlemcisi ve 4GB RAM ile güçlendirilmiş görünüyor. Cihazda ayrıca 7MP ön ve 12MP arka kamera bulunmakta. Daha önce de belirttiğimiz gibi 18″ ekran olası gözükmese de çözünürlük konusunda benzersiz bir 2560 x 1312 çözünürlüğüne destek veren ekran veya 80:41 en-boy oranı doğru olabilir.

Kaynağa göre, bu testler Aralık ayında gerçekleştirilmiş, bu nedenle Essential konusunda çok şey değişebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.