Essential, PH-1 Telefonunu

Essential Phone akıllı telefonu çıktı. Yani, neredeyse. Yeni telefonun bir yerlerde olduğunu biliyoruz, fakat henüz elimize alıp hissedebileceğimiz bir cihaz olarak karşımıza çıkmadı. Andy Rubin‘in Google’dan ayrılmasından sonraki büyük projesi olması nedeniyle bu cihazla ilgili her haber ilgi çekmekte. Bu hafta piyasaya çıkartılacağı söylendi fakat şimdi de 25 Ağustos tarihinde Los Angeles’ta “İlk Bakış Olayı” etkinliğinin olduğunu öğrendik. Sonunda, sabırsızlıkla bekleyeceğimiz bir randevumuz oldu ve tarih çok uzak değil.

Etkinliğe kimlerin davet edildiği kesin değil. Fakat Los Angeles’ta yaşayan ve telefonu ön sipariş veren kullanıcıların etkinliğe çağrılması bekleniyor. RSVP bağlantısı sağlandı ve yalnızca katılımı onaylamak için bir düğmeye basmanız veya başka türlü işlem yapmanız yeterlidir.

Ayrıca 25 Ağustos etkinliği boyunca Essential Products‘ın Essential Phone’un dağıtımına başlanacak olan tarihi açıklaması bekleniyor. Andy Rubin ismi bu özel telefon için yüksek umutlar taşınmasına sebep oluyor. Şirket son teslim tarihini kaçırmış olabilir, ancak yeni bir teknoloji firması için bu beklenen bir şey. Gelecek hafta tam olarak hazır olup olmadığını göreceğiz ve neden bir gecikme olduğunu açıklayan bir açıklama duyabiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.