Galaxy Note 7 Çıkış Tarihi Belli Oldu 2

Note serisinin yeni modeli olacak olan Galaxy Note 7‘nin tanıtım etkinliğinin davetiyesi sızdı ve böylece çıkış tarihi de belli olmuş oldu.

Benzer içerikler

Samsung Pes Etti, Galaxy Note 7 Satışları Durduruldu

Yeni Galaxy Note 7 ’ler Yeşil Pil Simgesi ile Geliyor

İşte Her Şeyiyle Samsung Galaxy Note 7

Kendi Çıkmadan İnceleme Videosu Geldi, İşte Galaxy Note 7

Göz Tarama Teknolojisi Galaxy Note 7 ile Geliyor

Samsung firmasının 2016’nın ikinci yarısı için hazırladığı en iddialı modeli olan Galaxy Note 7‘nin uzun zamandır ismi konusunda iddialar vardı. Samsung‘un Galaxy Note 5’den sonra Note 6’yı atlayıp direk Note 7‘yi çıkartacağı konusundaki söylentiler bu davetiye ile son bulmuş oldu.

SamMobile tarafından paylaşılan görselde “7” rakamına vurgu yapılıyor ve kavisli versiyonunun da olacağının ipuçları veriliyor. Sızdırılan resme göre Note serisinin yeni üyesi 2 Ağustos tarihinde New York‘ta gerçekleştirilecek tanıtım etkinliği ile tüm dünyaya tanıtılacak.

466314925115 Galaxy Note 7 Çıkış Tarihi Belli Oldu Akıllı Telefonlar  samsung note serisi samsung galaxy note 7 samsung note serisi galaxy note 7 tanıtım tarihi galaxy note 7 ne zaman çıkıyor
Sızdırılan Davetiye

Yeni Galaxy Note’un 5.8 inç 1440 x 2560 QHD çözünürlüklü Super AMOLED ekran ile gelmesi bekleniyor. Telefon gücünü Snapdragon 823 işlemciden alacak ve 6 GB ram bulunduracak. Tabii bu özellikler henüz net değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.