Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 7.0 Test Çalışmalarına Başlandı 2

Google Android işletim sisteminin son sürümü Android 7.0 Nougat’ı yayınladıktan sonra tüm gözler Android üreticilerine çevrildi. Bir çok üretici Android işletim sisteminin yeni sürümü için yol haritalarını açıklarken Samsung güncelleme hazırlıklarına çoktan başlamış gibi duruyor.

Benzer içerikler

Samsung Galaxy S8 S Pen Desteği ile Gelebilir

Galaxy S8 Modelleri Eğimli Ekranla Gelebilir

Force Touch Galaxy S8’de Olacak mı?

Game Launcher Galaxy S6 ve Note 5 İçinde Duyuruldu!

Kendi Çıkmadan İnceleme Videosu Geldi, İşte Galaxy Note 7

Güney Kore teknoloji devi Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Nougat güncellemesini SamMobile sitesine göre test etmeye başladı ve yakın zamanda kullanıcılarıyla buluşturacak.

Exynos modelleri Geekbench testinde görünen Galaxy S7 modellerini Android 7.0 sürümüyle görüntülendi. Test sonuçlarına bakıldığında güncelleme ile birlikte cihazlarda performans konusunda gelişmeler olacağı görünüyor.

samsung galaxy s7 sm g930f android 70 nougat geekbench 643x540 1474361371 Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 7.0 Test Çalışmalarına Başlandı Akıllı Telefonlar  samsung galaxy s7 Galaxy S7 Nougat Galaxy S7 güncelleme Galaxy S7 edge Android 7.0 Galaxy S7 Android 7.0 galaxy s7 galaxy note 7

Samsung firmasının güncellemeyi öncelikle Galaxy Note 7 için başlatacağı tahmin ediliyordu fakat yaşanan batarya problemlerinden sonra Galaxy S7 modellerinin daha önce güncelleme alacağa benziyor. Test süreci ortaya çıkmasına rağmen güncellemenin ne zaman yayınlanacağı konusunda her hangi bir tarih şu an için net değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.