Galaxy S8 Ön Kamerası ‘Smart AF’ Özelliği ile Geliyor 2

Samsung firmasının yeni jenerasyon amiral gemisi modeli Galaxy S8 hakkında yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Yeni model tanıtıldığında Güney Koreli teknoloji devinin Note 7 faciasından ders alıp almadığı belli olacak.

Benzer içerikler

Samsung Galaxy S8 Konusunda Sızıntı İstemiyor

Galaxy S8 İki Versiyonla mı Gelecek?

iPhone 8, AirPods’lar ile Birlikte mi Gelecek?

Google Play Müzik, Galaxy S8’e Bixby’e Entegre Olarak Geliyor

Galaxy S8 ve S8+ Modellerinde Kullanılan Duvar Kağıtlarını İndirin

Apple firmasının iPhone 7’lerde gerçekleştirdiği 3.5mm kulaklık girişini kaldırmasını Samsung firmasının Galaxy S8 modelinde de gerçekleştirmesi bekleniyor. Yeni cihazın 5.5 inç büyüklüğünde 4K çözünürlüğüne destek veren bir ekran ile gelmesi bekleniyor. Cihazda 8 Gigabayt RAM bulunacağı tahmin edilmekte.

Bu sızıntıların dışında yeni model hakkındaki son sızıntı ön kamerası için oldu. Samsung firmasının Avrupa Patent ofisinde “Smart AF” isminin patentinin almasıyla ortaya çıktı.

Samsung Smart AF Camera Galaxy S8 Ön Kamerası ‘Smart AF’ Özelliği ile Geliyor Akıllı Telefonlar  smart autofocus smart af samsung otomatik odaklanma ön kamera kamera galaxy s8 auto focus Android

Smart AF yani Smart AutoFocus özelliğinin yeni amiral gemisi modelinin ön kamerasında kullanılması bekleniyor. Otomatik odaklanma özelliğini ön kameraya ekleyecek olan bu gelişme sayesinde daha iyi selfie fotoğrafları çekilebilecek. Tabi bunun Galaxy S8 modelinde kullanılması kesin değil ama Samsung’un en azından bir modelinde bu özelliği kullanacak olduğunu bilmek ilgi çekici.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.