HTC 11 Sızdırıldı

HTC firmasının yeni amiral gemisi modeli HTC 11 sızdırıldı. Yeni amiral gemisi modelinin 2017 yılı Şubat ayında Dünya Mobil Kongresi’nde tanıtılması bekleniyor.

Benzer içerikler

HTC ’nin Akıllı Saati Sızdırıldı

HTC 10 ile hayal kırıklığına uğrayan ve Google ile yaptığı ortaklık ile ürettiği Pixel telefonlar ile biraz toparlanan HTC firması yeni amiral gemisi modeli ile iddialı bir telefon ile gelecek. Gelen sızıntılara göre HTC firması yeni modelinde Sharp firması ile birlikte çalışıp 5.5 inç QHD çözünürlüğüne destek veren bir ekran kullanacak. Ekranın en büyük özelliği ahize ve ön kamera bileşenleri olduğu gibi dururken ekran oldukça büyük bir şekilde çerçevesiz gelecek olması.

Çift kamera teknolojisini ilk kullanan markalardan olan HTC yine çift kamera bir telefon ile gelecek. 8 Megapiksel ve 12 Megapiksel çözünürlüğüne sahip çift arka kamera kullanılacak. Gücünü Snapdragon 835 işlemcisinde alacak olan cihazın 6 Gigabayt veya 8 Gigabayt RAM ile gelmesi bekleniyor. 3700mAh batarya ile gelecek olan cihaz Android 7.1 Nougat işletim sistemi ile gelecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.